ЕА. Microsoft. Bethesda.

Щорічна Е3 добігає свого логічного фіналу і, щиро кажучи, виявилась вона прісною та занадто слабкою за останні роки. Ні, цікаві та несподівані анонси присутні. Їх небагато, вони дійсно круті, щоправда, більшість із них була відома нам заздалегідь.

 ЕА на EA Play. Відверто мало кого цікавила інформація щодо нового контенту Battlefield V та плани стосовно подальшої підтримки Apex Legends і Anthem. Більшість очікували світову прем’єру ігрового процесу – Star Wars Jedi Fallen Order від Respawn Entertainment. І це було єдине чим вразила компанія. Гра виглядає дійсно круто, моторчик Unreal Engine четвертого покоління робить дива візуалізації. Чекаємо реліз.

 Microsoft. Як завжди — масштаб: 60 ігор та купа інформації щодо Xbox Game Pass. Але вразив публіку Cyberpunk 2077 від польської студії 
CDPR. Новий трейлер наробив такого галасу: вісім мільйонів переглядів тільки на офіційному каналі. Ком’юніті й досі обсмоктують деталі та неочікувану появу Кіану Рівза як у грі, так і на сцені. Серед інших цікавих проектів зазначимо: Gears 5, Dying Light 2, The Outer Worlds від Obsidian Entertainment та Golden Ring від From Software (серія Dark Souls), перші ігри отримали дати релізу, остання лише незрозумілий коротенький тизер. Конференція компанії без скорочень.

Bethesda. Таки вразила. Анонс одразу двох проектів Deathloop та Ghostwire: Tokyo. Перша гра від Arkane Lyon (команда відповідала за першу Dishonored) схожа на «День Бабака», лише з однією відмінністю – вас постійно вбивають. Друга від Tango Gameworks, авторів The Evil Within, очікується пригодницький екшен-хоррор. DOOM Eternal та Wolfenstein: Youngblood отримали дати релізу з новим відео. Повна конференція за посиланням.