Дев’ятого травня Ubisoft як і обіцяли попередніми тизерами анонсували нову частину пригод «Примар», як пряме продовження Wildlands (2017 рік). Навіть більше. Головним антагоністом Breakpoint виявляється колишній …. Дивіться відео анонсу і ви все зрозумієте, звичайно якщо ви ознайомились з грою раніше або під час безкоштовного вікенду.

Що стосується деталей, то за словами розробників, на нас чекає новий погляд на мілітарі шутер з ухилом в реалістичність та харкорність. Дивно те, що на початку своєї славетної ходи серія саме і була такою. Можливо краще – повернення до канону серії.
В Breakpoint гравці будуть відчувати себе більш здобиччю, ніж мисливцями. Тому частково геймплей базується на маскуванні та засідках. Дякувати місцевості, вона чудово вам стане в пригоді — сховатись можливо навіть в багнюці (привіт остання частина Лари Крофт).
Задля більшої реалістичності та атмосферності розробники повністю переробили систему пошкоджень. Кожне поранення в руку, в ногу, будуть мати наслідки, як-то: уповільнення швидкості героя, не можливість прицільно вести вогонь, або взагалі не мати змогу повноцінно прицілитись.
Цього разу місце дії відбуватиметься на вигаданому острові – Ауроа. Сучасна війна, це новітні технології, тому більшість противників «Примар» у Breakpoint – військові дрони. Взагалі тема сучасності та штучного інтелекту буде проходити через весь сюжет.
У грі одразу, на відміну від Wildlands, буде присутній PvP режим.

І на останок. Серія Tom Clancy’s Ghost Recon в перше у своїй історії отримає новий режим – рейд, але вже після офіційного релізу, коли саме не відомо.

Реліз гри відбудеться восени 2019 року, 4 жовтня на PS4, Xbox One та РС (Uplay та EGS). Всі хто оформить попереднє замовлення отримають можливість взяти участь у бета-тесті. Сподіваємось такий підхід вплине на якість фінального продукту.