В цьому році серії Assassin’s Creed виповнюється одинадцять років.  Остання гра була відкриттям для багатьох гравців, які вже давно поставили на серії хрест.  Всі, від фанатів до простих гравців, чекали оновлення та прогресу й отримали його. Попередня частина зірвала купу хвалебних відгуків у пресі, гравці підтримали проект фінансово. Всім були задоволенні. Тому вихід  Assassin’s Creed: Одіссея всі чекали, але …. – головне, що бентежило, – це швидкість виходу нової частини. Пройшов лише один рік. Да і журналісти на Е3 не були  у захваті від показаної демо.  Отже, реліз відбувся і видавництва опублікували свої фінальні оцінки. Ми зібрали більшість оцінок  для найоб’єктивнішого  розуміння – чи потрібно вам купувати гру.

GamesRadar: 100/100 «За останні три роки ніхто не створював  RPG з таким відкритим світом та такою глибиною та блиском з часів  The Witcher 3. Це дійсно нова вершина серії Assassin’s Creed».

Gaming Age: 100/100 «Я рекомендував би ознайомитись із Assassin’s Creed Odyssey, навіть якщо ви невпевнені, що вам потрібна ще одна гра серії у вашій колекції  після чудової Origins. В цілому, – це відмінний проект, лише за винятком деяких стандартних недоліків  відкритого світу від Юбісофт, у мене дійсно немає серйозних претензій».

Critical Hit: 95/100 «Поступова еволюція гри Assassin’s Creed у повноцінну  RPG завершена. Хоча для фанатів більшість механік  буде знайома: глибокі битви, вибір у діалогах та наслідки рішень, відкидають всю суть та стелс-коріння серії  Assassin’s Creed, щоб постати перед нами  вже у вигляді розгалуженої, багаторівневої  та історичної RPG-епопеї. Це кульмінація власної подорожі серії, і назва Одіссея підходить для цього, як не можна Краще»

PPlayStation Universe: 95/100 «Завдяки чудовому поєднанню і впровадженню нових RPG-механік та вдосконалення традиційних для серії, гра дає нам одну із самих цікавих історій останнього часу. Assassin’s Creed Odyssey не тільки краща гра в серії, але це  й одна із найпрекрасніших пригод у відкритому світі на сьогоднішній день».

PlayStation LifeStyle: 95/100 «Ubisoft наважилась створити Assassin’s Creed, гідну  імені Одіссея. Браво, що ви пішли на це. Хоч, вона і вийшла такою ж довгою, як і поема Гомера, але  кожна проведена хвилина в ній приносить лише тільки задоволення та фан.»

Gaming Nexus: 95/100 «З часів Breath of the Wild я так не насолоджувався грою із відкритим світом. Там же можна побачити просто  величезну кількість  занять та робити просто бездну цікавих речей, – це вражає.  Assassin’s Creed Odyssey цього року стає  однією з кращих для мене,  а можливо й взагалі, –  кращою грою франшизи Assassin’s Creed і це, до речі, – абсолютний претендент на гру 2018 року».

LaPS4: 92/100: «Якщо ви – шанувальник серії і вам подобаються рольові ігри, Assassin’s Creed Odyssey обов’язково для ознайомлення. І повірте, вона має зайняти місце на вашій ігровій  полиці».

Generación Xbox: 92/100 «Assassin’s Creed Odyssey крокує шляхом  природної еволюції нової трилогії, поліруючи до блиску  ігрові механіки серії  та забезпечує потужним наративом  з одним із кращих сюжетів у серії. Нова бойова система з комплексним використанням навичок та новим розвитком персонажа, в якому кожне рішення враховується, охоплює напрямок рольових ігор і знаходить свій власний шлях у такому масивному і динамічному світі.»

IGN: 92/100 «Хоч нова гра від Юбіслфт і не згладжуює всі кути, але  «Odyssey» впевнено та виразно встановлює нову планку для майбутніх ігор Assassin’s Creed. А головне, вона вже зараз готова посперечатися із кращими рольовими іграми з відкритим світом сучасності».

XXGN: 92/100 «Чудовою та відмінною була гра Origins, але Ubisoft перевершила всі очікування. Довга та особиста історія з безліччю виборів стане вашою власною одіссеєю. Світ Греції настільки величезний та деталізований, що вам буде потрібно чимало часу, аби дійти до фіналу гри. Але це будуть тільки позитивні враження».

HHobby Consolas: 90/100 «З Odyssey Ubisoft розробили найбільшу та найдосконалішу частину Assassin’s Creed на сьогодні. Це справжня Action-RPG з колосальним,  цікавим відкритим світом, яка може встати в один ряд з титанами жанру. Якщо ви – шанувальник таких ігор, вам обов’язково потрібно з ним ознайомитись. Не лишайте себе чудової гри.»

DarkStation: 90/100 «З акцентом на виборі персонажу,  Assassin’s Creed Odyssey досягла нових висот, ставши дійсно ближчою до повноцінною RPG з відкритим світом. Плавний паркур та  приваблива механіка стелса все ще на місті, але до них додалась покращена бойова система у купі з непоганою прокачкою персонажу. Завдяки розкішним  красотам Стародавньої Греції, чарівної історії з інтригуючими таємницями, безстрашними персонажами з захоплюючими моментами, ця Одіссея дійсно стала привабливою у всьому. Рекомендую цю епічну подорож як ветеранам серії, так і новачкам, але, звичайно, вибір, як завжди, лишається за вами»

Destructoid: 90/100 «Алексіос – герой серії Assassin’s Creed,  який більше за попередніх  врізається у вашу пам’ять та лишається там надовго, навіть, якщо я ніколи не думав про нього як про справжнього ассасина…
Assassin’s Creed Odyssey майже чудова у всьому. Це дійсно вражаюча частина серії, нехай іноді нам і здається, що від Assassin’s Creed тут  лишилась тільки назва, але вона настільки широка, у ігровому сенсі, як плечі Атласу та така ж сильна, як і сам Геркулес.»

GamingTrend: 90/100 «Здається, що майже неможливим винести вердикт такій великій грі. Assassin’s Creed Odyssey за розмахом та масштабом дійсно виправдовує назву Гомерового оригіналу, додаючи нові фантастичні елементи до  міцного фундаменту, закладеного попередньою  Origins.  Для мене – це точно краща гра серії Assassin’s Creed, і я залюбки продовжитиму грати  навіть і після титрів.»

Xbox Achievements: 90/100 «Сенсаційний сиквел, і, до речі та на щастя, не Давньогрецька трагедія.»

Meristation: 90/100 «Якщо Одіссея і не найкраща гра у серії, то точно одна з найбільших  у франшизі: з доволі цікавими RPG-механіками, новим прикольним режимом дослідження та з гарним сценарієм і чудовим головним героєм, героїнею. Проте, ШІ  та сьогоднішній стелс  все ще вимагають доопрацювання.»

JeuxActu: 90/100 «Навіть якщо AC Odyssey не в змозі викликати несподіваний ефект «Вау», як попередня  AC Origins, то багатство контенту, неймовірні ландшафти та динамічна система діалогів все одно робить  її однією з найкращих, повторюю, з найкращих ігор у серії.»

IInsideGamer.nl: 89/100 «Odyssey на диво чудова, як і її попередниця,  але завдяки новому поєднанню RPG, свободи, побічних квестів та найбільшого ігрового світу, здається ще кращою.»

MMultiplayer.it: 88/100 «Assassin’s Creed Odyssey просто  ВЕЛИЧЕЗНА гра, що значно покращує  досвід всієї серії, надаючи нові елементи, які стимулюють гравців до постійного бажання нових досягнень,  цікавих пригод, відносин між персонажами та звичайно їх вибору.»

33DJuegos: 85/100 «Assassin’s Creed Odyssey — велика та красива. Чи могла б вона бути ще кращою? Звичайно. Але- це все одно дивовижна та цікава пригода з елементами  фентезі та класичних давньогрецьких історій про епічні походи.»

The Games Machine: 84/100 «Assassin’s Creed Odyssey – це поворотний момент для однієї з найвідоміших ігрових серій від  Ubisoft. Незважаючи на не надто глибоку сюжетну лінію, після свого попередника,  залишає відчуття дежавю, перетворення на повноцінну RPG пройшло успішно, чому сприяла система рішень та наслідків, які добре відчуваються і озиваються луною в світі.»

Everyeye.it: 84/100 «Цей епізод розгортається за часи Древньої Греції та має надзвичайний розмах, і схоже, що кількість все ж таки, перемагає над якістю. А ще, – це найбагатша частина серії, але сильний дух пригод не в змозі, банально, приховати факт того,  що іноді розповіді  втрачається цілісність.»

Gamer.no: 80/100 «Assassin’s Creed Odyssey  не ідеальна, оскільки є претензії  до бойової системи – вона більше здається незграбною ніж аутентичною, озвучування всього вас постійно переслідує, куди б ви не йшли. Вимоги до рівня персонажа в кінці гри непогано так обмежують просування по сюжету. Але незважаючи на все вище зазначене, важко не визнати, що ви дійсно отримуєте   насолоду експірієнсом.  Масштаб та відчуття світу просто вражають — види Греції фантастично  красиві, а завдяки новому режиму дослідження та різноманітності подій, вивчати контент стало ще цікавіше, ніж раніше.»

Digital Trends: 60/100 «Assassin’s Creed Odyssey має багатий, цікавий світ але змазаний однотипними та у більшості своєї однаковими завданнями. Дійсно, чудова сюжетна лінія вимагатиме для її закінчення постійний «фарм»  та виконання менш цікавих побічних квестів…»

Hardcore Gamer: 70/100 «Assassin’s Creed Odyssey – не ідеальна гра, технічному серії нікуди не ділись і тому забитий форум розробників негативними постами. А все одно,  навіть з усіма помилками, позитивних  моментів значно більше ніж  недоліків. А от для шанувальники Assassin’s Creed старої школи напевно різкий розворот у інший бік від канону серії – обурить. Але, незважаючи на всі свої помилки, ця одіссея гідна, щоб її пережити.»

VideoGamer: 80/100 «З переконливою історією, солідними RPG-механіками  та купою чудового і цікавого контенту ви проведете не менше  місяця реального часу, занурившись у фантастичну  Грецьку пісочницю.»

Playground.ru: 8.8/10 «Assassin’s Creed Odyssey – це чудова та відмінна гра, якій, нажаль та відверто кажучи, не йде на користь величезний масштаб. »

PCGAMER:  90/100 «Хоча основна компанія і не стала одкровенням для більшості фанатів, історія, до речі, як і у попередніх частинах серії, все так само продовжують страждати від своїх недоліків . Але все одно Assassin’s Creed Odyssey – це дивна та масивна RPG, яка подарує вам незабутні враження. »

Gameinformer: 8.25/10 «Assassin’s Creed Odyssey прагне посісти високе місце у світі ігор, спробувавши поєднати цікаві механіки попередніх частин з новим напрямком серії. Виконання ще не зовсім, але студія Ubisoft Quebec працює над цим. Сама ж гра – це масштабний  та цікавий світ від вивчання, якого ви просто втратите свідомість, додайте непогану бойову систему, право вибору і ви отримаєте Одіссею. Але за для того, щоб досягти світових висот та культового статусу ще потрібно працювати.»

Одностайно критикам сподобався фантастичний за розмахом, захоплюючий,  пророблений до найдрібніших подробиць світ, п’янка свобода з можливістю вибору. Все інше, лишається на смак гравців. Але вже зараз Assassin’s Creed Odyssey – найуспішніша гра серії на PS4 та Xbox One.