Зимові канікули, зимові свята – це час, коли всі ваші зароблені за рік кошти витрачаються зі швидкістю світу. Всюди, куди не кинь оком – ЗНИЖКИ! ЗНИЖКИ! ЗНИЖКИ! Цифрові ігрові сервіси на кшталт Steam, Uplay, Origins та інші віддають більшість проектів за безцінь. І як тут втриматись. Звичайно, більшість придбаних ігор ви ніколи не запустите, але своєю колекцією будете хизуватись та пишатись.
Сервіс Metacritic підібрав для вас найгірші ігри 2018 року. Радимо вам уважно ознайомитись з переліком, запам’ятати та ні в якому разі не допустити потрапляння відвертого шлаку в вашу улюблену бібліотеку.

Underworld Ascendant – 38/100 

Жанр: Бойовик, Пригодницька гра, Інді, Рольова гра
Розробник: OtherSide Entertainment
Видавництво: 505 Games
Дата виходу: 15 лис 2018

Гра від творців оригінальної Ultima Underworld. Але, як то кажуть, інколи не варто поспішати навіть талановитим людям. Гра має потенціал, але на сьогодні ми маємо кусок лайна з  величезною кількістю багів. Якби реліз виглядав як – «Steam Early Access», питань та низьких оцінок не було б. До речі, Screen Rant такої ж думки – «Кожний аспект ігрової механіки потребує радикальних та негайних поліпшень. І так,  просто шкода, що Otherside Entertainment випустила гру як є.»

One Piece: Grand Cruise – 35/100
Жанр: Бойовик, Екшен, 3D
PlayStation VR

Ексклюзивний VR проект для PS4. Тяжкою повноцінною грою назвати те, чим воно насправді не є. Демо версія в стилі Аніме для людей, які в перший раз наділи VR окуляри, «Так» повноцінна гра «Ні». Jeuxvideo – « One Piece: Grand Cruise, безумовно, красива гра, але в її великому світі взагалі нічого робити.  Це доволі нудна та коротка за часом прогулянка. Вона не приносить фан, задоволення, навпаки – вона вас просто дратує.  Висновок:  гра не розвиває франшизу, а навпаки їй шкодить. »

Super Seducer: How to Talk to Girls – 35/100
Жанр:
Пригодницька гра, Казуальна гра, Рольова гра, Симулятори, Стратегія
Розробник: RLR Training Inc
Видавництво: RLR Training Inc, Red Dahlia Interactive
Дата виходу: 6 бер 2018

Симулятор побачень. Дивакувата, але не більше ніж симулятор хлібної скибочки чи козла. Ось що написали Hardcore Gamer – «Все тут просто нудно. Безліч банальних розмов, дерев’яної акторської гри та ряд роз’яснень  на кшталт «Так містер капітан очевидність». Це може  дивно прозвучати  від критика, але рекомендую вам просто зачекати, поки основні моменти гри не з’являться на YouTube. І повірте, ви отримаєте все теж саме, що інші за гроші. Дивно, – це вперше я раджу людям “пройти” гру на YouTube.»

Shaq Fu: A Legend Reborn – 30/100
Жанр:
Бойовик, Інді
Розробник: Big Deez Productions
Видавництво: Mad Dog Games
Дата виходу:5 чер 2018

Продовження не зовсім успішної гри 1994 року відбулось завдяки kickstarter компанії. Чудовий ролік, легенда баскетболу у головній ролі зробили свою справу і люди залюбки жертвували  кошти на проект.
Ось що написали журналісти з видання GameStar: « У всіх відносинах – це недоречне продовження однієї з «нібито» найгірших ігор. Так ось, що я вам скажу – оригінал був кращим за цю підробку.»

The Quiet Man – 29/100
Жанр: Бойовик
Розробник: Square Enix, Human Head Studios
Видавництво: Square Enix
Дата виходу:1 лис 2018

Інтерактивне кіно від Human Head Studios. От як так, і гроші є і підтримка крупного видавця, а гра – повний треш, як у плані геймплея так і дивакуватих знахідках, – повна відсутність звуку, це прорив року – “сарказм”. Іноді більш дешеві проекти, як наприклад  Dead Cells, отримують визнання (кращий екшен 2018 року за версією The Game Awards 2018), армію фанатів та фінансовий успіх. New Game Network  – «The Quiet Man  – невдалий експеримент, але на відміну від інших ігор, які поділяють долю “невдахи” сам проект  не здається обмеженим як у грошовому, так  і у технічному плані. Провал цілком лежить на розробниках, яким вдалось створити огидний дизайн, найнудніший сюжет та, врешті решт, навіть відсутній звук.  Все вище зазначене і призводить власне до загибелі гри.»

 

Звичайно у кожного свій смак. Трапляється так, що оцінки критиків та гравців кардинально відрізняються (критики бомблять проект, а гравці захищають і навпаки). Тому завжди обирайте те, що вам подобається. Ціна не завжди свідчить про якість, навіть більше – взагалі не є аргументом для придбання.