Українське кіно дивна штука. З 90-х років ми не знімали фільми для масового глядача. Держава не вважала за потрібне виділяти кошти. А більша частина малої кількості стрічок, що знімались були більш авторськими та за жанром арт-хаус, кіно не для всіх.

Але з 2014 року багато що змінилось в Українському кіно. Держава виказала згоду та надала своє фінансове плече з однією умовою, кіно має бути виключно на рідні мовою, і все. Шестерні кіновиробництва затріщали, і ми за останні два роки отримали в прокаті більше стрічок для масового глядача, ніж за більше 20-ти років незалежності. І це дійсно круто. Люди звикають до думки, – що ми вміємо знімати не погане кіно та підійматись на щаблі якості з кожним роком. Останні стрічки тому приклад, вони не тільки “відбивають” свій бюджет, а приносять продюсерам дивіденди. Які, ми сподіваємось, будуть вкладатись і надалі в розвиток вітчизняного кіно.

6. «Секс і нічого особистого»; 5. «Свінгери»; 4. «DZIDZIO Перший Раз»; 3. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»; 2. «Я, ти, він, вона» і 1. «Скажене весілля»

Сподіваємось, що рік 2019, подарує нам багато цікавих, позитивних та різноманітних фільмів. І у 2020 році серед комерційно успішних стрічок будуть і інші жанри, крім комедії.