Нова гра від Remedy вже на фінішній прямій і хутко наближається до релізу. Гра дійсно очікувана. Тому, щоб полум’я очікування не згасало, розробники публікують нові відео, чим підтримують одночасно і цікавість, і інтригу до гри. Західні ЗМІ зазначають, що нова гра Remedy – це найбожевільніше творіння студії. А судячи з сюжетного трейлера це дійсно так.

Для довідки, події Control розгортаються в головному офісі Федерального бюро Контролю — організації, яка займається дослідженням надприродних явищ, і стає об’єктом нападу невідомої сили – Хісс. Головній героїні бойовика — Джессі Фейден, як новій главі відомства потрібно розібратись, що саме сталось, і знайти відповідь як зупинити цей містичний хаос. А допоможуть нам в цьому: пістолет-трансформер та надлюдські здібності героїні.
За історію відповідав Сем Лейк — сценарист попередніх проєктів фінської студії: Max Payne, Quantum Break та Alan Wake.
Проходження гри займе від п’ятнадцяти до двадцяти годин. На створення нової гри розробникам знадобилось три роки.

Реліз гри відбудеться 27 серпня на PC (Epic Games Store), PlayStation 4 та Xbox One. Так, Control є ексклюзивом сервісу Epic Games Store. Дійсно, борні за ексклюзивність вже трішки дістали, адже у пересічного гравця не лишається головного — вибору. Але всі ми чудово пам’ятаємо ексклюзивність Epic Games Store на прикладі Metro: Exodus. І навіть більше, попередній проєкт Remedy, Quantum Break, вже був ексклюзивом Win Store та Win10, але з часом з’явився й у STEAM.